Firma Profili

OZAN FASTFOOD TRUCK; 1995 yılından günümüze fastfood ve sosyal hizmet araçlarının imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

25 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Ürün Halkamızın İçinde;

Ekspres Fastfood Konteynir, Full Otomatik FastFood Aracı, Similasyon FastFood Aracı ve Sosyal Hizmet Aracı yer almaktadır.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

Misyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, imalatını yaptığımız fasfood araçlarıyla geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Vizyon;

Müşterilerimize fasfood araçlarıyla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.


ARA

WHATSAPP