Ana Sayfa

Kurumsal

Ürün Grupları

Videolar

Referanslar

Ar & Ge

İletişim

 

<<  Kurumsal Kimlik  >>

 

OZMAK ;  Ülke ekonomisine ve Konya sanayisine katkıda bulunmak gayesiyle sektördeki faaliyetine 1995 yılında başlamıştır.

20 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli  ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla üretim ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürünleri kısaca sayacak olursak;
   
Sosyal Hizmet Araçları  (Yemek Aracı, Fast Food Aracı, Ekspres Rastaurant, Gezi Aracı, Mobil sahne platformu, Eğlence Araçları)
Cenaze Araçları  (Cenaze yıkama ve nakil araçları, Cenaze taşıma araçları, Klimalı tabut)
Özel Araçlar
   
Vizyon;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak

 

OZMAK

Makina Mühendislik